Barion Pixel
Prohlížením naší webové stránky souhlasíte s používáním souborů cookies v souladu se Zásadami používání souborů cookies.

Škrabadlo, kočičí nábytek se zavěšenou myší na hraní, béžová barva

779Kč
399Kč
Zleva: 49%
Množství:db
Průměrné hodnocení: Nehodnoceno
Očekávaná dodávka: 19 Červen 2024
Dostupnost: Na skladě
Poplatek za přepravu: 99Kč

Popis:

Škrabadlo, kočičí nábytek se zavěšenou myší na hraní, béžová barva

Škrabadlo kočce poskytuje nejen odpočinek a zábavu, ale hraje také důležitou roli při broušení drápků, což je pro kočky velmi důležité, a pomáhá chránit nábytek, koberce a další čalouněné povrchy v domácnosti před poškrábáním. Jeho konstrukce ve tvaru písmene S nejen zvětšuje dostupnou plochu, ale také poskytuje příjemnou hrací plochu pro koťata, takže je pro ně snadné a bezpečné po ní šplhat a hrát si. Je zavěšena v nejvyšším bodě pomocí pružné šňůrky,chrastítko, plyšová myš visí dolů, což je ideální pro hraní a rozvíjení instinktů kotěte. Všechny části škrabadla jsou potažené, základna a okraje panelu ve tvaru písmene S jsou pokryty měkkým plyšem, střed panelu S je hustě tkaný,je potažen odolným materiálem, zatímco sloup je pokryt pevně omotaným sisalovým provazem.

Nábytek pro kočky je stabilní na čtvercové základně, snadno a rychle se montuje a potřebné šrouby a imbusový klíč jsou součástí dodávky. 

Velikost: 36 x 32 x 37,5 cm

Komentář

Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.
Napsat recenzi!