Barion Pixel
Prohlížením naší webové stránky souhlasíte s používáním souborů cookies v souladu se Zásadami používání souborů cookies.

Snadný solární alarm na zvěř se senzorem pohybu, alarm na zvířata, alarm na ptáky

719Kč
399Kč
Zleva: 45%
Dostupné volby:
Prodloužené záruky:
Množství:ks
Průměrné hodnocení: Nehodnoceno
Očekávaná dodávka: 29 Duben 2024
Dostupnost: Na skladě
Poplatek za přepravu: 99Kč

Popis:

Easy" solární alarm na zvěř se senzorem pohybu, alarm na zvířata, alarm na ptáky 

Lze zapíchnout do země nebo připevnit na zeď pomocí háčku. Zařízení má na horní straně zabudovaný solární panel, který zajišťuje nepřetržité nabíjení baterie uvnitř zařízení,

Zařízení má vestavěný snímač pohybu, který při detekci pohybu spustí ultrazvukový alarm a vyplaší zvěř, ptáky a jiná zvířata. 

Všimli jste si, že se po vaší zahradě potuluje divoká zvěř, toulavá zvířata nebo třeba krysy? Báli jste se toulavých zvířat na záhonech, která vám ráda vyhrabávají úrodu? Zbavte se tohoto problému a pořiďte si solární alarm proti divoké zvěři, který vám situaci výrazně usnadní. Alarm upozorní divoká zvířata silným, ale pro lidské ucho téměř neslyšitelným ultrazvukovým efektem, když se přiblíží do dosahu zařízení.

Alarm je ideální pro venkovní použití, dětská hřiště a rekreační domy, protože odradí všechna divoká a toulavá zvířata. Má dosah detekce a alarmu přibližně 9 metrů. Díky systému napájenému solární energií není třeba žádné zapojování ani instalace a zařízení je připraveno k použití ihned po vybalení z krabice.


Vlastnosti: 

  • Vestavěná baterie
  • Vestavěný solární panel
  • Úhel detekce: přibližně 110°
  • Detekční vzdálenost: přibližně 9 m
  • Doba trvání alarmu: přibližně 30 sekund
  • Venkovní provedení
  • S hrotem

Komentář

Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.
Napsat recenzi!