Barion Pixel
Prohlížením naší webové stránky souhlasíte s používáním souborů cookies v souladu se Zásadami používání souborů cookies.

Venkovní osvěžující roleta, parozábrana - 10 metrů

579Kč
149Kč
Zleva: 74%
Množství:db
Průměrné hodnocení: Nehodnoceno
Očekávaná dodávka: 19 Červen 2024
Dostupnost: Na skladě
Poplatek za přepravu: 99Kč

Popis:

✔ Venkovní teplotu můžeme snížit až o 10 °C
✔ Efektivní řešení pro letní vlnu veder
✔ Rozsah asi 2-3 metry, lze instalovat ve dvorech, zahradách, terasách, dokonce i na balkoně bytových domů, bytových domů

Je tu vlna veder, kterou se každý snaží přežít v chládku, ale nepříjemné je, že byste konečně mohli být venku a užívat si svobody na zahradě, balkoně nebo terase, ale musíte zůstat zavření doma, protože klimatizace funguje.

Nyní však existuje pěkné řešení, které zajistí účinné chlazení, ať už jej nainstalujete kamkoli!

Tento osvěžující napařovač délka 10 metrů, které vám pomohoumůžete snížit teplotu až o 10 °C v oblasti, která vám umožní příjemný pobyt v kteroukoli denní dobu.

Parní dveře se již mnoho let používají na veřejných prostranstvích, festivalech a akcích a všude sklízejí velký úspěch. Nyní jsou konečně k dispozici i pro domácí použití.

Používání stránekúsporný, spotřeba pouze 2 litry vody za hodinu na trysku. Má dosah přibližně 2-3 metry. Může být namontován nana zahradě, na terasách, dokonce i na balkonech bytů nebo bytových domů. Nejenže poskytuje příjemný chladivý pocit, ale také váže prach ve vzduchu. Velmi snadno se instaluje a v případě potřeby ji lze rozšířit.

Sada parapetů o délce 10 m je certifikována CE a splňuje všechny předpisy EU. Lze ji namontovat na jakýkoli standardní vodovodní kohoutek a vyžaduje tlak vody 2 bary.

Vlastnosti:
  • Spotřeba: 2 l/hod na trysku
  • Délka potrubí: 10 m
  • Bezhlučný provoz
Obsah balení
  • 10 m dlouhá gumová trubka
  • přípojka zahradního vodovodu
  • 10 trysek s konektory
  • 10 rychloupínacích prvků pro upevnění

Video o tom, jak výrobek funguje:

Komentář

Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.
Napsat recenzi!